Bilgi Sayfaları
 
Anket
Yeni Tasarımımızı Nasıl Buldunuz ?
 
E-Bülten Üyeliği

 
Hakkımızda

                   Hızla gelişen E-ticaret sektöründe dinamiklerin sürekli gelişmesiyle telefon ve aksesuar pazarı büyük yer kaplamaktadır. Bu sektörde yer alan firmamızın e-ticaret odaklı yaptığı yatırımlar ve sürekli geliştirilen altyapısıyla Türkiye’nin her yerine hizmet vermekteyiz.

                   Teknomeg olarak pazarda hedeflediğimiz kaliteli hizmetin doğrultusunda yeniliklere açık olarak günden güne büyümekteyiz. Başarılı ekip çalışmasına uygun şirketimiz internet üzerinden gelen siparişleri aynı gün ve hızlı gönderim yaparak müşterilerini memnun etmeyi şirket politikası olarak benimsemiş durumdadır. Teknomeg.com üzerinde yer alan telefon kılıf ve aksesuarlarının hepsi stoklarımızda mevcut olup, sitemizde yer alan online müşteri destek hattı sayesinde 7/24 hizmet vermektedir.

                   Başarılı bir ekibe sahip olan Teknomeg güncel telefon modellerine ait kılıf,kapak ve aksesuarları kaliteli görsellerimizle yayınlayarak diğer sitelerden farkını ortaya koymuştur. Teknomeg olarak cep telefonu aksesuarlarında önde gelen bazı firmalara tedarikçilik yapmaktayız. Kendi sitemizde yüzde yüz müşterilerimizin haklarını korumaktayız. Teknomeg.com olarak alınan bütün bilgiler kimse ile paylaşılmaz ve müşterilerimizin mail adresleri güvenli bir şekilde korunur. Teknomeg.com 128 Bit SSL Sertifikasına sahip olup güvenli alışveriş yapılacak bir portala sahiptir.Teknomeg.com bilgilerinizi 3. Şahıslarla paylaşmaz. Telefon kılıfları ve aksesuarları konusunda uzman olan şirketimiz hedefleri doğrultusunda ürün yelpazesinde gelişmeyi sağlayıp piyasada öncü konuma gelmeyi amaç edinmiştir.

 
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır